FINANČNÍ CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
6-11-346203
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš už nějakou praxi v controllingu? Domluvíš se anglicky? Pak je na čase zvednout konečně kotvy a podívat se k nám! Jsme silná nadnárodní společnost, která posiluje oddělení controllingu! Buď součástí moderního controllingového týmu!

  • koordinace finančního plánování, budget management, atd.
  • sběr, sumarizace a interpretace finančních dat
  • monitoring provozních výsledků
  • plánování rozpočtu
  • nastavení dlouhodobého bussines plánu
  • srovnání aktuálního výkonu oproti plánům a standardům
Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Plynulá AJ
  • Znalost mechanismů controllingu
  • MS Office (Excel)
  • Zkušenost z výrobní firmy VÝHODOU
  • ŘP sk. B.
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • 13. plat
  • příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu
  • opravdu široký výběr volnočasových aktivit a vstupenek na různé sportovní i rodinné akce