ÚČETNÍ ANALYTIK

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-7-406892-1
Popis pozice

Pokud máš zkušenost z účetního oddělení, domluvíš se anglicky a hledáš novou výzvu, tak hledám právě tebe!

Tvým úkolem bude:

  • Monitorování stavu účtů a prováděných transakcí.
  • Prověřování správnosti účtování a sledování nákladů.
  • Spolupráce na uzávěrkách a při auditech.
  • Komunikace s centrálou v anglickém jazyce
  • Spolupráce při přípravě daňových přiznání ve spolupráci s daňovými poradci.
  • Tvorba reportů a přehledů.
  • Ověřování a schvalování bankovních transakcí a platebních příkazů.
  • Správa a kontrola nákladů na služební cesty
Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • ideálně znalost SAP
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • bonusy/prémie
  • MultiSport karta
  • roční bonusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE
  • homeoffice