FINANČNÍ ANALYTIK s AJ

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
7-7-356032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš analytika v krvi? Baví tě sestavovat rozpočty a mít o všem přehled?

Hledáme FINANČNÍHO ANALYTIKA!

Pošli nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • administrace kmenových dat v ERP pro oblast controllingu,
  • provádění operativních změn kalkulací podle vývoje cen materiálu, výrobních norem apod.,
  • příprava podkladů pro rozpočet, vypracování rozpočtu a odhadů režijních nákladů a dalších nákladů, sestavování rozpočtu společnosti a jednotlivých projektů
  • systémová podpora plánování a výhledů,
  • kontrola rozpočtů v oblasti režií, analýzy typu skutečnost/plán,
  • analytická činnost s využitím odchylkových analýz,
  • komunikace s ostatními odděleními - získávání vstupních dat pro vytváření analýz,
  • spolupráce na projektech, s účetním oddělením,
  • tvorba, zpracování a údržba controllingových a rozpočtových struktur v ERP.
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní AJ,
  • NJ základní znalost výhodou,
  • MS Office základní ovládání komplexně,
  • velmi dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, propojování na externí zdroje dat),
  • orientace v SAPu,
  • analytické myšlení, obecná znalost problematiky controllingu,
  • dobré komunikační vlastnosti,
  • týmový duch.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené,
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost,
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti,
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění,
  • jazyková podpora a podpora profesního vzdělávání.