Finanční analytik (m/ž)

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-7-361011
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se finanční analytik, který miluje data, reporty, čísla a práci s nimi (ideálně v Excelu a SAPu), domluví se anglicky a chce pracovat v automotive! Jste to Vy?

Co Vás čeká:

  • Příprava rolling cash forecastu
  • Koordinace pokladny a vyúčtování cestovních příkazů, zástup při vedení pokladny
  • Týdenní reporting tržeb, srovnání oproti plánu, forecastu, atd.
  • Dokladová inventura účtů hlavní knihy
  • Zpracování statisticky pro ČNB, ČSÚ apod.
  • Sledování a analýza nákladů po výrobních střediscích
  • Spolupráce na přípravě forecastu a budgetu - rozvaha, výsledovka - analýza odchylek
  • Podílení se na přípravě prezentací finančních výsledků managementu společnosti
  • Sledování a plánování investičních výdajů společnosti
  • Podílení se na zpracování měsíční uzávěrky, finančních auditů
  • Podílení se na přípravě ročního budgetu
  • Příprava reportu ziskovosti jednotlivých projektů
  • Ad hoc analýzy
Požadavky

VŠ vzdělání ekonomického směru

Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok

Angličtina pro denní komunikaci

Výborná znalost MS Excel, znalost SAP výhodou

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • bonusy