FINANČNÍ ANALÝZA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-7-403051-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi vášnivý analytik, který se nebojí výzev spojených s čísly, analýzami a reporty? Angličtina pro tebe není žádným problémem? Máme pro tebe skvělou pracovní příležitost, ať už jsi zkušený profesionál nebo ambiciózní junior!

Tvůj každodenní rozvrh bude plný zajímavých úkolů:

  • Prozkoumávání oblastí kvality, režie a zmetkovitosti v rámci nákladového controllingu
  • Pravidelné sestavování a interpretace poutavých analytických reportů
  • Zodpovědnost za správu účetnictví dlouhodobého majetku
  • Aktivní účast na tvorbě měsíčních forecastů a rozpočtů
  • Denní spolupráce s ostatními členy ekonomického týmu naši společnosti

Přidej se k nám a zažij dynamické prostředí plné možností a příležitostí! Těšíme se na tebe!

Požadavky
  • Min. SŠ ekonomického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka min. B1
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Nebráníme se ani JUNIORŮM!
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu