FINANCIAL CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA | AŽ 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-7-401203-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti controllingu? Domluvíte se anglicky? Pro nadnárodní společnost aktuálně obsazujeme pozici FINANCIAL CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA | AŽ 80 000 Kč

Co budete mít na pozici na starosti?

  • reporting výsledků hospodaření společnosti
  • tvorba ekonomických rozborů a analýz
  • finanční. investiční, personální, projektový controlling
  • Cash-flow / treasury analýzy
  • reporting mateřské společnosti
  • podpora účetní závěrky
  • forecastování & příprava ročního budgetu
  • komunikace napříč společností, interní reporting
  • trvalé zlepšování daných agend
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 - denní komunikace
  • znalost controllingu (ideálně ve výrobní společnosti)
  • analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • 13. plat
  • závodní stravování / příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy (jazykové, odborná školení)