Financial controller

Referenční číslo
16-7-359517
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zavedenou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, patřící mezi špičku ve výrobě a prodeji výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Financial controller.

Vaší náplní práce bude v týmu s dalšími kolegy pracovat na vyhodnocování výkonnosti společnosti, finančních analýzách, sestavování rozpočtů a plánů. Zároveň budete spolupracovat naměsíčních uzávěrkách a auditech ve společnosti.

Požadavky

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici 3-5 let (nejlépe ve výrobní společnosti)
  • znalost účetnictví
  • komunikativní znalost anglického jazyka nutností
  • znalost účetních principů US GAAP výhodou
Benefity

Co za to nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy