FINANCE CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-7-347888
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní firma sídlící v Olomouci hledá Finančního controllera.

Budete:

  • řídit a kontrolovat finančních procesy
  • koordinovat a kontrolovat měsíční / ročních uzávěrky
  • vést procesy rozpočtování a předpovídání a jejich pravidelné kontroly
Požadavky
  • ekonomické vzdělání
  • plynulá angličtina
  • velmi dobrý Excel
  • praxe jako finanční controller v mezinárodní společnosti
  • znalost české legislativy (CZ GAAP, daňové zákony)
  • znalost mezinárodních účetních standardů (IFRS)
  • předchozí zkušenost z firmy big 5 je výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • obědy zdarma v okolí kanceláře
  • pružná pracovní doba
  • další výhody firemní produkty zdarma, mobilní tarif zdarma, ...)
  • firemní akce