FINANCE ANALYST | Vhodné i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-7-405571
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolvent vysoké školy nebo máte již nějaké zkušenosti s finanční analýzou? Vyznáte se v českých standardech? A pokud plynně hovoříte anglicky ozvěte se nám!

Na pozici Finančního analytika bude Vaší náplní práce:

  • úzká spolupráce se zkušeným finančním analytikem
  • aktivně se podílet na uzávěrkových činnostech na konci měsíce
  • vykazovat měsíční výsledky v systému HFM
  • navrhovat řešení méně složitých finančních problémů
  • budgeting, forecasting
  • porovnávat výsledky oproti plánu a navrhovat řešení
  • spolupráce s auditory (externími i interními)
  • ad hoc analýzy
Požadavky
  • VŠ vzdělání (obor ekonomie nebo finance)
  • anglický jazyk na plynulé úrovní (denní využití)
  • znalost českých standardů
  • výhodou znalost US GAAP
Benefity
  • 1 týden dovolené navíc
  • 5 sick days
  • možnost práce z domova (až 3 dny)
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění
  • flexi pas
  • hrazení MHD