FEA SPECIALISTA - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-351414
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Najde se mezi Vámi expert na pevnostní výpočty? Ať už jste čerstvý absolvent nebo zkušený výpočtář, hledáme FEA SPECIALISTU, který se nebojí hry s materiály a čísly.

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici FEA SPECIALISTA - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň tvé práce:

  • výpočty komponentů - jak statické tak dynamické pevnostní výpočty
  • návrhy změn konstrukce produktů na základě výpočtů
  • porovnávání výpočtů s testováním
  • komunikace s interními a externími zákazníky

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření - zaměření na pevnostní výpočty velkou výhodou
  • anglický jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost metody konečných prvků, pružnosti, dynamiky a životnosti
  • zkušenosti s FEA programy - Abaqus velkou výhodou
  • umět si organizovat svůj čas, odolnost vůči stresu
  • zákaznická orientace
  • praxi s prací na PC
  • řidičský průkaz – sk. B
Benefity

U nás budeš za svou práci náležitě odměněn.

  • variabilní systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost jak dál kariérně růst
  • moderní pracoviště
  • a mnoho dalšího...