FEA inženýr

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-30-337498
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z automotive prostředí a crash testy? Je Vaše práce spojená s analýzami, SW, laboratoří, komunikací se zákazníkem. Chcete práci, u které budete muset přemýšlet a bádat?

Jako FEA inženýr budete:

- mít na starosti dynamické a crash testy
- sbírat data z jednotlivých SW a vyhodnocovat je
- pracovat pro jednotlivé zákazníky a prezentovat výsledky testů
- pídit po příčinách co a proč se stalo s jednotlivými produkty

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technické vzdělání
- zkušenosti na pozici FEA inženýra/výpočtáře
- zkušenosti z automotive prostředí
- zkušenosti s dynamickými nebo statickými testy

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- jazykové kurzy a další potřebná školení
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky