FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - KARVINSKO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-13-344670
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme schopnou posilu do našeho týmu. Hledáme FARMACEUTICKÉHO REPREZENTANTA PRO KARVINSKO.

Výřečný, reprezentativní, schopný, se zájmem či znalostí v oblasti farmaceutik. Takový je náš budoucí FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT PRO KARVINSKO.

Náplň práce:

  • propagace portfolia produtků
  • péče o stávající i novou klientelu z řad lékařů a specialistů
  • spolupráce na realizaci seminářů
  • reporting
Požadavky
  • Bakalářské vzdělání - chemické, biologické obory výhodou
  • Příjemné vystupování s orientace na zákazníka
  • Obchodní myšlení
  • ŘP. sk. B
Benefity
  • Motivační a dosažitelný bonusový systém
  • Služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Mobilní telefon / IT vybavení
  • Osobní a profesního rozvo