FAKTURANT/KA AP s němčinou | VHODNÉ PRO JUNIORY | full time remote

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-404996-3
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti obsazujeme pozici FAKTURANT/KA! Máte zkušenost s účtováním faktur? Nebo chcete tyto zkušenosti získat? Práce v interním systému Vám nedělá problém? Domluvíte se bez problému anglicky a chcete využívat němčinu?

Co bude Vašim úkolem?

  • Kombinace lehčího účetnictví a administrativy
  • Účtování faktur přijatých
  • Řešení upomínek, rozdílů v platbách
  • Komunikace se zahraničními závody, zahraniční centrálou
  • Práce v interním programu SAP
  • Možnost pracovat i full remote (po zaučení)
Požadavky
  • Min. SŠ ekonomického směru
  • AJ na úrovni min. B2
  • NJ na úrovni B1
  • Praxe z oblasti financí, účetnictví výhodou
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Sick days
  • Příspěvek do Cafeteria programu
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, příspěvek na vzdělávání