Fakturant s němčinou ve velmi přátelském prostředí – Praha 4

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
20-28-347297
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní FMCG společnost v Praze hledá člena do svého účetního oddělení na pozici fakturanta/ky. Firma nabízí mnoho výhod jako stabilitu, práci v menším týmu v Praze 4 a nebo ještě občasnou práci z dovoma.

Máte podobnou zkušenost nebo máte rádi práce s daty?

Končí vám rodičovská dovolená a těšíte se zpátky mezi dospělí a v přátelském a uvolněném prostředí?

Chcete využívat angličtinu a mírně pokročilou němčinu na denní bázi?

Tak to jste na správném místě!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme někoho kdo bude mj.:

  • zadávání cenových údajů do interního systému
  • vystavování faktur a dobropisů
  • komunikace s klienty
  • elektronické zaílání faktur (EDI)
  • práce s MS Excel a SAP
Požadavky
  • podobná zkušenost vítána,
  • dobrá znalost anglického i německého jazyka (min. úroveň B1/B2),
  • zodpovědnost, orientace na detail,
  • zkušenost s MS Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba (9:00 - 14:00 na pracovišti)
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Stravenky – 110 Kč/den
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Slevy na firemní produkty
  • Možnost rozvoje a růstu v oblasti vedení týmu a projektového řízení
  • Moderní pracovní prostředí, snadno dostupné veřejnou hromadnou dopravou