Factoring Manager

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
19-3-354848
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s projektovým financováním a tento směr Vás baví?

Nebojíte se nové výzvy?

Chcete mít v zaměstnání možnost kreativity?

Zajímáte se o oblast zahraničního obchodu?

Pokud v tomto směru máte i nějaké zkušenosti, hledáme přesně Vás!!

Právě obsazujeme pozici: Manažer projektového financování.

Budete zodpovědný/á za projektového financování v oblasti zahraničního obchodu.

Budete nastavovat firemní procesy a postupy.

Čas od času budete cestovat po ČR i do zahraničí.

Budete mít na starosti komunikaci s klienty a utužování vztahů s nimi.

A mnoho dalšího.

Neváhejte zaslat své CV!

Lokalita: Praha - centrum

Mzda: Dle zkušeností

Požadavky
  • VŠ vzdělání - ideálně ekonomie či právo
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Předchozí v oblasti se zahraničním obchodem, projektovým financováním či factoringem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost firemního automobilu
  • Mnoho dalšího