Facility specialista - Technik stavební údržby

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-5-355433
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, který má zkušenosti s vedením a koordinací stavebních prací, facility managementem.

Co bude Vaším úkolem?

  • dohled na dodržování technologických postupů při opravách uvnitř výrobního objektu
  • plnění harmonogramu průběhu stavebních prací a jejich kvalitu
  • zpracovávání požadavků na stavební údržbu a tvorbu poptávek pro externí společnosti
  • kontrolu včasného provádění revizí a vedení evidence revizních zpráv
  • spoluúčast na dodržování bezpečnosti práce a na plnění plánů údržby
Požadavky

Jaký by měl být vhodný kandidát na pozici Facility specialista?

  • SŠ stavební/ technický obor
  • máte zkušenosti v oblasti realizace staveb, stavebních úprav a údržby
  • již jste vedli a koordinovali pracovníky, zadávali práci
  • mezi silné stránky kandidáta patří organizace, komunikace
Benefity
  • Bonusy/prémie,
  • Mobilní telefon,
  • Nadstandardní lékařská péče,
  • Notebook,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Závodní stravování,
  • Kafetérie,
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas,
  • Firemní akce