FACILITY MANAŽER | VYBAVENÍ + TECHNOLOGIE BUDOVY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-5-364835
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného údržbáře/elektrikáře/správce budovy/facility manažera pro výrobní společnost.

Budete spravovat moderní budovu, do které firma pravidelně investuje!

Čisté výrobní prostory, žádná automotive výroba!

Povedete tým údržbářů a úklidu!

Náplň práce hlavně bude:

  • odpovědnost za nastavení, udržování a neustálé zlepšování systému preventivní, plánované a neplánované údržby,
  • dodržování bezpečnosti práce a ochrany zdraví,
  • komunikace s externími dodavateli,
  • zvyšování efektivity a snižování nákladů,
  • rozvoj a podpora týmu údržby a úklidu.
Požadavky
  • SŠ technického směru
  • praxe na vedoucí technické pozici
  • platná vyhláška 50 §6
  • AJ pro mailovou komunikaci a čtení technické dokumentace
  • samostatnost, kreativita, předpoklady pro inovace, zlepšování procesů
  • vysoké pracovní nasazení / časová flexibilita
  • komplexní přístup k efektivnosti provozu budovy a údržbě technologií
  • hlídání nákladů provozu
  • koordinace menšího týmu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce
  • další zaměstnanecké benefity