Facility manager - kancelářská budova, Praha 10

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-5-395351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vidíte Vaší budoucnost v mezinárodním prostředí?

Chtěl byste mít na starost kancelářskou budovu?

A máte s tím již nějakou tu zkušenost?

Pak bychom pro Vás měli zajímavou příležitost!

Náplň práce:

  • komplexní činnost spojená se správou budov (VZT, elektro, výtahy, apod.)
  • plánování a realizace údržby a oprav
  • aktivní komunikace s dodavateli (úklid, recepce, kurýři…)
  • floor plan management
  • zadávání objednávek do systému, zpracování faktur
  • administratice vstupního systému a datové schránky
  • finanční a technický reporting
  • vedení týmu údržby, úklidu a recepce

Nástup: ihned

Mzda: 50 – 60 000 Kč

Lokalita: Praha 10

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti facility alespoň 1 rok
  • angličtina pro denní komunikaci (B2)
  • znalost práce na PC
  • výborné komunikativní dovednosti
  • proaktivnost, organizovanost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • 10% nebo 15% roční bonusové ohodnocení
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny
  • příspěvek na volný čas 10 000 Kč/rok
  • dotované stravování
  • home office