Facility Manager- až 100 000Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-5-406444
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného Facility manažera, který má praxi s výstavbou nebo rekonstrukcí větších, ideálně výrobních prostor. Potřebujeme silnou osobnost, která vedle profesionálního přístupu a přirozených organizačních schopností, přinese inovativní řešení a energii pro posun ve své oblasti.

Na pozici FACILITY MANAGER budete zodpovídat za:

  • zajištění efektivní správy a údržby pracovních prostorů, budov a majetku společnosti
  • aktivní podíl na rozvojových projektech společnosti, především rekonstrukcích a přestavbách
  • řízení týmu specialistů, údržbářů
  • plánování rozpočtu
  • dohled nad rozpočtem
  • komunikace a koordinace dodavatelů
  • energetický management
  • inovativní řešení pro zvýšení efektivity
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • angličtina na komunikativní úrovni, minimálně úroveň B2
  • zkušenost ve facility managementu (farmacie výhodou) alespoň 5 let
  • zkušenost s výstavbou a rekonstrukcí větších prostor (ideálně vyrobních)
  • zkušenost s vedením týmua organizací práce
  • silné organizační a komunikační schopnosti, aktivní znalost projektového řízení
  • orientace v technických normách a legislativě ve svěřeném segmentu
  • schopnost řešit problémy a pracovat pod tlakem
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možný občasný home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvěk na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Hrazené certifikáty
  • Příspěvek na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy