Exekutivní asistent/ka TOP managerovi

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-1-351108
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme aktivního člověka, který už má zkušenosti z oblasti exekutivní podpory a chce je posunout na další úroveň!

Co bude tvojí náplní práce?

  • komplexní organizační a administrativní podpora Managing Partnera kanceláře
  • každodenní zapojení do komunikace a obchodní korespondence s nejdůležitějšími klienty a obchodními partnery kanceláře
  • aktivní podpora Managing partnera v oblasti marketingu, obchodních aktivit a business developmentu
  • úzká spolupráce s druhou asistentkou (tvoříte společně tým, který se vzájemně pracovně podporuje, komunikuje a předává si veškeré informace k plynulému chodu sekretariátu)
  • správa osobní agendy, agendy korespondence a telefonátů
  • vedení kalendáře a organizace schůzek s klienty, obchodními partnery i členy vedení kanceláře
  • práce s interními systémy (např. CRM aj.), zadávání a správa dat
  • úzká spolupráce s oddělením financí
  • plnění ad-hoc úkolů dle potřeby a zadání Managing partnera

Lokalita: Praha 1

Nástup: možný ihned

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Pokročilá angličtina
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • zkušenosti s administrativou min. 1,5 roku
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Jazykové kurzy