ERP BUSINESS PARTNER S AJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-24-370861
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás navazování vztahů s obchodními partnery?

Zvládnete obchodní jednání v angličtině?

Máte praxi s jedním z ERP systémů (např. SAP, Navision, Oracle)?

V tom případě těšíme se na Váš aktuální životopis v angličtině.

Velmi rádi povíme více o pozici ERP BUSINESS PARTNERA S AJ, na které budete mít na starosti master data zákazníků a dodavatelů.

Budete zodpovědní za optimalizaci a zajištění důvěryhodnosti dat obchodních partnerů napříč společností.

Čeká Vás intenzivní komunikace s business partnery, která přispěje k identifikaci jejich potřeb, co přispěje k zlepšení podnikové strategie firmy.

Požadavky
  • VŠ vzdělání nebo minimálně 3 roky praxe v obchodu, či logistice
  • Výborná znalost AJ slovem i písmem – práce v mezinárodním týmu, použití na denní bázi
  • Práce v SAP, Navision nebo Oracle
  • Znalost obchodních, anebo logistických procesů
  • Znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Předchozí zkušenost v globálním týmu vítaná
Benefity
  • Můžete se těšit na spolupráci se skvělým týmem!
  • 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
  • 25 dní dovolené s 50% příplatkem
  • 2 Sick day/rok
  • Tréninkový program
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města