Engineering Leader|AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-30-346199
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z oddělení engineeringu v automotive zaměřené společnosti?

Baví Vás nové projekty a domluvíte se anglicky?

Co na Vás čeká:

  • Tvorba návrhu produktu a seznamu všech součástí produktu
  • Tvorba návrhu procesu
  • Stanovování layoutů pro finální produkty
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením ohledně produktu či procesu
Požadavky
  • min. SŠ technického zaměření
  • Praxe v oddělení engineeringu
  • Zkušenost v automotive výrobní společnosti
  • Praxe se zaváděním nových projektů do výroby
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - úroveň B2 - aktivní využití
Benefity
  • Náborová odměna 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick day
  • Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku)
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu (3kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Firemní aktivity