ENERGETIK l NYMBURK | TOP BENEFITY

Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-9-358343
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti, kde budete mít dostatek prostoru pro vlastní iniciativu?

Pracujte pro švýcarskou společnost, kde se řídí slovy KVALITA, ÚČINNOST, INOVACE!

Na pozici ENERGETIK Vás čeká:

  • řídit provoz energetických zařízení a určovat strategie rozvoje těchto zařízení
  • realizovat investice s cílem snižovat náklady na energie
  • vést evidenci odběru energií a smluv
  • vytvářet plány pro spotřeby energií a zodpovídat za jejich čerpání
  • zpracovávat bilance spotřeb energií a analýz údajů
  • organizovat a zodpovídat za provádění pravidelných revizí a kontrol
Požadavky
  • vzdělání energetického, případně elektrotechnického směru
  • platné osvědčení vyhl. 50 min. §8
  • praxe v oboru energetiky, případně elektrotechniky
  • velice dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • BONUS až 20% ze mzdy MĚSÍČNĚ
  • BONUS 1000 Kč za odpracovaný rok
  • 5 týdnů dovolené
  • levné obědy
  • systém Cafeteria (příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.)
  • příspěvek 500 Kč na penzijní připojištění
  • vzdělávací systém
  • vánoční bonus
  • speciální bankovní program
  • výhodné volání
  • firemní večírky a společenské akce