EMBEDDED DEVELOPER l AŽ 70 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-9-400213-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás elektro oboro a chcete se v něm i nadále realizovat a podílet se na vývoji nových produktů?

Na této pozici se jedná o vývoj firmware (embedded SW) pro průmyslová elektronická zařízení!

Hledáme parťáka do týmu.

Na pozici Firmware vývojáře se budete věnovat především:

  • Vývoj firmware (embedded SW) pro průmyslová elektronická zařízení
  • Definice FW konceptů a architektury i z hlediska funkční bezpečnosti
  • Testování funkce FW
  • Spolupráce v mezinárodním vývojovém týmu na poli nízkonapěťových spínacích přístrojů
Požadavky
  • Vzdělání nejlépe v elektrotechnice nebo příbuzném oboru
  • Zušenosti ve vývojovém prostředí Eclipse
  • Znalosti v oblasti elektronického zařízení
  • Nadšení pro nové trendy v elektrotechnice
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelný HO, 2-3x týdně dle domluvy
  • 24 000 Kč/rok - na volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na PP/ŽP
  • Cafeterie