Elektroúdržbář - 50 000 Kč náborový příspěvek

Obor
Druh pozice
Plný úvazek
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
11-21-345053
Tato pozice je archivovaná
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici:

ELEKTROÚDRŽBÁŘ

Vaší náplní práce bude:

  • diagnostika a opravy elektro zařízení systémů
  • programování robotizovaných pracovišť licích strojů
  • provádění primárních, preventivních a prediktivních prohlídek na strojích a zařízeních
Požadavky
  • SOU vzdělání-nejlépe vyučení v oboru elektroúdržbář
  • praxe v podobné pozice ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • vyhláška č. 50/78 Sb. § 6 nebo nejlépe § 8
  • samostatnost, spolehlivost
Benefity

Finanční benefity

  • Bonus za plnění hospodářského výsledku
  • 5 týdnů dovolené
  • Výše příplatků nad rámec Zákoníku práce
  • Bonus za odpracované roky
  • Odměna za pracovní a osobní jubilea
  • Příspěvek na stravování
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Vzdělávání a rozvoj

  • Vzdělávací školení, jazykové kurzy
  • Výuka cizích jazyků ve firmě
  • Podpora dalšího vzdělávání a růstu kvalifikace

Podpora rodin, kultura

  • Zvýhodněný tarif T-mobile
  • Celofiremní akce (Vánoční večírek, Den otevřených dveří, zájezd na vánoční trhy)
  • Placené volno při účasti při porodu dítěte
  • 3 dny otcovského volna
  • Letní dětský tábor 14 dní
  • Mikulášská besídka s dárky pro děti
  • Permanentní vstupenky do ZOO, IQ Landia, Technické muzeum Liberec
  • Kulturní akce – vstupenky či příspěvek na vstupenky ( divadelní představení, koncerty )
  • Možnost letních brigád pro děti zaměstnanců

Sportovní vyžití, podpora zdraví

  • Příspěvek na kartu MULTISPORT
  • Permanentní vstupenky na domácí zápasy HC Bílí Tygři a FC Slovan Liberec
  • Možnost účasti na firemních sportovních hrách a dalších sportovních akcích
  • Příspěvek na nákup sportovního oblečení
  • Masáže karpálních tunelů přímo ve firmě
  • Zvýhodněná nabídka wellness, vitamínové balíčky, očkování proti chřipce, brýle
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search
Tato pozice je archivovaná
Tato pozice je archivovaná