ELEKTROTECHNIK/ ÚDRŽBÁŘ - vyhl. 50, §6

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-381489
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Schází nám elektromechanik/technik údržby s platnou vyhláškou 50, §6. Budoucí náplní práce by bylo:

  • po zaškolení vykonává veškerou údržbu strojního zařízení – preventivní, rutinní, prediktivní příp. v reakci na daný problém
  • identifikuje problémy a navrhuje řešení na stávajícím zařízení
  • spolupracuje s nadřízeným na nových projektech
  • účastní se při pravidelných či plánovaných odstávek výrobního zařízení
  • účastní se projektů s cílem zlepšovat spolehlivost a udržovatelnost zařízení
  • aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě – dodržování postupů a cílů ISO a TS
  • dodržuje zásady BOZP a PO na pracovištích a životního prostředí
Požadavky

Elektrotechnik/ údržbář a požadavky na něj:

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • platná vyhláška 50/§6
  • předchozí praxe na obdobné pozici min. 3 roky (výrobní společnost)
  • znalost čtení technické dokumentace
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • pracovní doba 37,5h/týden
  • 25 dní dovolené
  • 2% penzijního připojištění
  • stravenky 180 Kč (12h) / 130 Kč (8h) * příspěvek na dopravu 2000 Kč/měsíčně
  • 10% měsíční složka za docházku
  • další vzdělávání a růst