Elektrotechnik

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-9-382462
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s elektrickými opravami strojů? Baví Vás řešit technické problémy? Máte platnou vyhláškou 50, §6?

Staňte se součástí týmu v automotive společnosti v ústeckém kraji!

Náplň práce:

  • elektrické opravy a údržba na strojním zařízení
  • identifikace a návrh řešení problému na zařízení
  • preventivní prohlídky strojů
  • spolupráce s nadřízeným a účast na nových či stávajících projektech, které mají za cíl zlepšení spolehlivosti a udržitelnosti zařízení
  • dodržování postupů a cílů ISO
  • uplatňování principů neustálého zlepšování a zefektivňování prováděných principů
  • dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického směru
  • praxe min. 2roky
  • platná vyhláška 50, §6
  • znalost čtění technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění