ELEKTROTECHNIK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
122-9-404868-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

1 SMĚNA | 50 000 KČ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 KČ

Hledáme zkušeného elektrotechnika! Pokud máte zájem přinést své znalosti a dovednosti do našeho týmu, pošlete nám váš životopis a připojte se k nám.

Pracovní úkoly zahrnují:

  • Diagnostika a opravy elektrických zařízení
  • Pravidelná kontrola a údržba elektrických a strojních zařízení, například tlakových lisů a ostřihovacích lisů
  • Schopnost orientace v elektrických plánech
  • Provedení primárních, preventivních a prediktivních prohlídek na strojích a zařízeních
  • Odstranění zjištěných závad během revizí, oprav a při výskytu poruch
Požadavky
  • SOU elektro směru