ELEKTROPROJEKTANT l PRAHA l až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-5-405479
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Zpracování projektové dokumentace (ideálně velké průmyslové celky)
  • Tvorba podkladů a dokumentace jako dispozice, PID, seznamy
  • Kontrola a koordinace dokumentace zpracované subdodavateli
  • Zpracování nabídkové dokumentace pro výběrová řízení, zapracování změn
  • Úzká spolupráce s oddělením rozpočtů a design
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost v projekční činnosti v oblasti energetiky
  • Znalost AutoCAD
  • Znalost funkce počítačového systému MS Office
  • Orientace v technických podkladech, výkresech a navrhování technických řešení
  • Znalost technické angličtiny
  • Schopnost pracovat samostatně a v týmu
  • znalost BIM (Revit)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • kvartální bonusy
  • multisport karta
  • odměny za životní a pracovní jubilea