ELEKTRONIK / DIAGNOSTIK / TECHNOLOG SERVISU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-30-342677
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme profíka v oblasti AUTODIAGNOSTIKY! Pokud máš zkušenosti z autoservisu, vyznáš se v elektru a diagnostice aut a domluvíš se anglicky, pak je tu šance právě pro Tebe!

Budeš se podílet na technickém vylepšení a inovaci používaných diagnostických postupů, budeš komunikovat s partnerskými servisy, technickým a vývojovým úsekem, konstrukcí a výrobou. Budeš se podílet na řešení nových problémů a komunikaci se zákazníky.

Požadavky
  • SŠ elektro vzdělání
  • zkušenosti s diagnostikou vozidel a auto opravami
  • znalosti z oblasti elektroniky
  • zkušenosti z autoservisu
  • aktivní a inovativní přístup k práci a řešení problémů
  • schopnost vést projekty a dělat správná rozhodnutí
  • komunikativní AJ - komunikace se zahraničními partnerskými servisy
  • ochota cestovat v rámci regionu
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • možnost vzdělávání, firemní školení
  • karta BENEFIT PLUS