Elektronik| Mostecko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-9-365320
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání, kde Vám dají šanci se něco naučit, kde dostanete řádné proškolení? Obsazujeme pracovní pozici Elektronika.

Vaším úkolem na pozici ELEKTRONIKA bude:

  • Provádět diagnostiku, seřizování a opravu na výrobních strojích a zařízeních
  • Provádět preventivní / korektivní údržbářské práce dle plánu
Požadavky

Na pozici Elektronika jsou požadovány tyto znalosti a dovednosti:

  • SOU/ SŠ vzdělání v oboru elektro
  • platná vyhláška 50§5,
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale i absolventi mají dveře otevřené,
  • ochotu pracovat ve směnném provoze,
  • zodpovědnost a samostatnost
  • znalost čtení v technické dokumentaci
Benefity

Benefity budou sděleny během pohovoru.