ELEKTRONIK|AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-30-339182
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ELEKTRONICI POZOR !!! ELEKTRONICI POZOR !!! ELEKTRONICI POZOR !!!

Máte zájem pracovat v automotive a získat cenné zkušenosti do začátku? Nebo jste naopak již zkušený mazák a hledáte stabilní místečko?

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "ELEKTRONIK|AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|".

! POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ELEKTRO !

Pracovní náplň:

* odpovědnost za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
* zapojení elektronických zařízení a řídicích systémů
* opravy elektronických zařízení v závodě a odpovědnost za jejich správný chod
* návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace

Požadavky

* SŠ/VŠ elektro - elektronik výhodou
* anglický jazyk na komunikativní úrovni - VÝHODOU
* platná vyhláška 50/78 Sb. § 6,7
* znalost programu – Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc, Mitsubishi
* znalost průmyslových senzorů a čidel
* znalost PLC systémů
* řidičský průkaz skupiny B

Benefity

* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na stravování
* variabilní systém odměn
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* firemní tarif na volání
* možnost se kariérně vypracovat na špišku oboru