ELEKTROMONTÉR s UBYTOVÁNÍM - celá ČR, v průměru 37 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-9-355880
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s montážemi, nevadí Vám být na cestách a vlastníte vyhlášku 50? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat jako ELEKTROMONTÉR!

Náplň práce:

  • Elektromontážní práce na železničním vedení, jejich dílčí řízení
  • Montáž silnoproudých rozvodů a osvětlení
  • Stavba venkovních a kabelových vedení vn a nn
  • Montáž a rekonstrukce trakčního vedení a napájecích stanic
  • Spolupráce při provádění zkoušek, revizí a spoluúčast na předávání staveb
  • Pomocné stavební práce, betonáže základových prvků, zřízení kabelového lože, nakládka, vykládka materiálu

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.

Lokalita: celá ČR, UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!

9 dní na cestách a 5 dní doma

Požadavky
  • Vyučení v elektrotechnickém oboru
  • Vyhl.50/78 sb., vyhl.100/95 Sb.
Benefity
  • ubytování zdarma + svozy na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Měsíční a roční systém prémií
  • Stravné dle zákona
  • Úvodní zaškolení a procesní adaptace