Elektromontér

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-371822
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou výrobní společnost na Klášterecku, hledáme elektromontéra.Vhodné i pro absolventy s vyhláškou 50/1978 Sb.

Náplň práce:

Montáž elektrických komponentů do absorbčních sušiček stlačeného vzduchu dle platné výkresové dokumentace (např. osazování elektrických součástek, kabelových kanálů, držáků

kabelových vedení aj.).

U složitějších zařízení montáž podsestavy funkčních mechanických celků, potrubí a vedení přívodu vzduchu, odvodu ozónu a vedení přívodů a odvodů chladicích systémů zapojování elektrických součástí dle elektrických plánů zapojení, uvnitř i vně rozvaděčů.

Propojování elektrických komponentů.

Programování řídících jednotek.

Požadavky

SOU v oboru elektro

Znalost elektrotechniky, vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §6.

Dobrá orientace v elektrotechnických schématech se znalostí spínací a regulační techniky.

Znalost programovacích řídících systémů SIEMENS SIMATIC.

Ochota absolvovat zaškolení v německém závodě.

Benefity
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilitu
  • moderní pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další vzdělávání a kurzy
  • bezplatné kurzy AJ
  • školení v zahraničí
  • další výhodné programy a benefity