ELEKTROMONTÉR

Referenční číslo
16-18-362610
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají Vás bezpečnostní technologie? Chcete změnit své současné pracoviště a naučit se něčemu novému?

V tom případě nám pošlete životopis a můžeme se pobavit o zajímavé pracovní pozici ELEKTROMONTÉRA a to pro jednu z největších společnosti na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti.

Náplní práce je montáž a instalace elektronických systémů u zákazníka.

Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo výuční list v elektrotechnickém směru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti - vyhlášky č. 50/1978 (min. § 5)
  • Samostatnost a spolehlivost
  • ŘP sk. B
  • Moderní pracovní prostředí, vybavené nejnovějšími technologiemi
  • Otevřený přístup založený na důvěře a super pracovní partu
  • Možnost širokého uplatnění znalostí a dovedností
  • Služební telefon, notebook a auto i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené zaslouženého odpočinku a stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • Účast na školeních a odborných seminářích
  • Firemní akce