Elektromechanik - Tachov, zajímavé ohodnocení!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
9-30-320238
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného ELEKTROMECHANIKA do automobilového průmyslu v Tachově. Bydlíte v dojezdové vzdálenostii 30 min? Máte z podobné pozice zkušenosti a jste ochotný/á pracovat na 3 směny? Spoustu toho se u nás naučíte a my Vás za to náležitě odměníme :)

Budete provádět pravidelnou údržbu strojů dle plánu, evidovat četnosti poruch a zařízení a dodržovat BOZP.

Požadavky
  • minimálně výuční list v oboru elektromechanik
  • vyhláška 50 (neplatnou lze u nás prodloužit)
  • znalost senzoriky a pneumatiky
  • ochota pracovat na 3 směny
  • základní znalost PLC a robotiky
  • ochota učit se stále nové věci :)
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
  • komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace