ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY 27000 Kč

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
12-21-338091
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ZAJÍMAVÁ PRÁCE V OBORU ELEKTRO

Do montážní a servisní dílny v Olomouci hledáme na oživení strojních zařízení
EKEKTRIKÁŘE- SERVISNÍHO ELEKTROMECHANIKA

- provádění elektromontážních prací na mechanických strojních zařízeních (relátka, rozvody, pojistky..)
- spolupráce se zámečníky a výrobou těchto zařízení
- servisní opravy a instalace těchto elektrozařízení v rámci regionu (někdy se jede i přes noc) , cca 2x ročně cesta do zahraničí

Nástup na HPP co nejdříve, na šikovné lidi si počkáme.

Požadavky

- SOU obor elektrikář či zámečník
- vyhl. 50/ § 5,6 u elektrikářů
- praxe na obdobné pozici (i kratší)
- řidičák sk.B
- ochota se postupně v práci vzdělávat a zdokonalovat
- ochota jezdit na montážní a servisní cesty v rámci ČR a zhruba 2x za rok i do zahraničí

Benefity

- práce na jednu směnu
- služební telefon a notebook
- stravenky 123,-Kč
- dovolená 25 dní/rok
- čtvrtletní bonusy
- možnost navýšení mzdy díky dietám
- rodinný kolektiv
- práce až do důchodu