Elektromechanik | Až 48 000 Kč + náborový příspěvek

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 48 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-9-399580-10
Popis pozice

Nabízíme zajímavou práci v prostředí stabilní a dlouhodobě prosperující firmy. Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 a nevadí vám směnný provoz? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • zajištění bezporuchového provozu elektromechanických zařízení ve výrobě (údržba/opravy/výměny)
  • instalace a montáž nových zařízení v provozu
  • plnění operativních úkolů v provozu

Mzda: 45 - 48 000 Kč

Úvazek: pracovní smlouva na rok, poté na dobu neurčitou

Náborový příspěvek 40 000 Kč: v průběhu prvního roku práce dostanete postupně navíc 40 000 Kč!

Lokalita: Loděnice, možnost využití svozu z Kladna (zdarma)

Požadavky
  • středoškolské vzdělaní zaměřené na elektro
  • odborná způsobilost §6 dle NV. 194/2022 Sb. (Vyhláška 50/1978 Sb. s §6)
  • ochota pracovat ve 12 hodinových směnách (krátký/dlouhý týden)
  • schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy el. zařízení
  • znalost obecné mechaniky, hydraulických a pneumatických schémat výhodou
  • znalost angličtiny na základní komunikativní úrovni
Benefity
  • 13. plat a další bonusy/prémie
  • pravidelné navyšování mzdy
  • dovolená 5 týdnů
  • vlastní kantýna, ve které se najíte do 30 Kč!
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • Kafetérie
  • firemní rekreační zařízení (v Jeseníkách)
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy, školení