ELEKTROMECHANIK, až 45 000 Kč, Kladno

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
13-10-351594
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru elektro? Vlastníte vyhlášku 50? Ať už jste právě ukončil/a školu nebo máte v oboru praxi pošlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce na pozici ELEKTROMECHANIK bude:

  • zajišťování chodu automatizovaných výrobních linek, jejich prevenitní prohlídka a údržba
  • objednávání servisu a náhradních dílů
  • obsluhování podpůrných systémů (kotelny, SHZ, EPS, LOX, vzduchotechnika)

Lokalita: Kladno

Mzda: 23 000 - 45 000 Kč/měsíc - dle zkušeností

Nástup: dohodou

Směny: krátký/dlouhý týden - 12ti hodinové směny - 6:00 -18:00 a 18:00 - 6:00

Požadavky
  • ÚSO/ SO vzdělání - obor elektromechanik
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • uživatelská znalost práce na počítači, SAP výhodou
  • zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení, znalost mechaniky, hydrauliky
  • orientace v technických výkresech
Benefity
  • 22 dní dovolené
  • 3 dny rekondičního volna
  • stravenky
  • pečivo zdarma
  • vlastní kantýna s dotovanou stravou
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1/2 roce
  • náborový příspěvek 50.000Kč