ELEKTROINŽENÝR PRO KAMEROVÉ SYSTÉMY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
38 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-9-384010
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přátelíte se s vision systémem, rozumíte kamerovým senzorům - OMRON, SICK? Zároveň se domluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Co budete mít na starosti?

  • přípravu výrobních linek se zaměřením na testovací optické a detekční systémy
  • přípravu kamerových testovacích systémů a programu
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
  • účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
  • spolupráci se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráci při zlepšování výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
  • pokročilá znalost anglického a českého jazyka
  • znalost vision systému nebo kamerových senzorů - OMRON, SICK, Panasonic
  • základní znalosti průmyslové automatizace
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12ti hodinové směny / jednosměnný provoz s pohotovostí (na telefonu jako technická podpora pro oddělení údržby).
Benefity

Co společnosti svým zaměstnancům nabízí?

  • 25 dní dovolené
  • Kafeterie
  • závodní stravování
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • pravidelné půlroční bonusy
  • výrobky firmy za zvýhodněné ceny
  • výhodný program u mob. operátora
  • slevy v optikách, na sportovištích apod.
  • zaměstnanecký benefit u výrobce PC
  • služební telefon, notebook
  • firemní oblečení