ELEKTROINŽENÝR

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-389824-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů z oblasti zaměření naší společnosti – pásová doprava, dopravní trasy a systémy pro manipulaci se sypkými hmotami
  • Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
  • Účast na uvádění do provozu, parametrizování PLC, síťových připojení
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Spolupráce s týmem projektových manažerů, site manažerů a oddělením projekce - konstrukce
  • Dohled nad realizací a technická podpora
  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn
  • Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni
Požadavky
  • Zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
  • VŠ vzdělání elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika a podobně
  • Schopnost práce v SW E-plan a AutoCAD výhodou
  • Znalost průmyslových komunikačních protokolů (ProfiBus, Ethernet, …)
  • Základní znalost MaR systémů a schopnost parametrizování PLC (např. Siemens) výhodou
  • Komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
  • Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
  • Ochota příležitostně cestovat, MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
  • Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Využití odbornosti a možnost profesního růstu
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • 13. plat

Stranou nesmí stát ani šance podílet se na projektech realizovaných v zahraničí.