ELEKTRO PROJEKTANT| až 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
8-30-322957
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme elektrotechnicky vzdělaného kandidáta/-ku, který/-á se bude zaměřovat na ELEKTRO projekční činnost. Pozice bude spojena s častějším cestováním po ČR i zahraničí.

Hledáme kandidáta/-ku, který/-á bude mít za úkol:

  • tvorba technické dokumentace se zaměřením na silnoproudé rozvody NN a VN, distribuční transformátory, rozvaděče NN a VN, výpočty elektrických sítí, silnoproudou kabeláž,
  • jednání se zákazníkem o elektrotechnické představě projektu,
  • tvorba podkladů pro výběrová řízení a zpracování kalkulace projektů,
  • dozor nad realizací projektu.
Požadavky

Požadavky na pozici ELEKTRO PROJEKTANT jsou následující:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud,
  • znalost NJ, AJ nebo RJ na úrovni práce s technickou dokumentací,
  • mít praxi v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN, vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozváděčů,
  • mít osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí,
  • mít zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty,
  • znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan,
  • orientace v technických normách,
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně,
  • řidičský průkaz skupiny B - zahraniční pracovní cesty.
Benefity
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • Přátelský a mladý kolektiv