ELEKTRIKÁŘ/KA S §5 l ABSOLVENT l SMĚNNÝ PROVOZ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
5-9-380723
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE ELEKTROMECHANIK S §5 NA RYCHNOVSKO/JIČÍNSKO!

Dokončili jste úspěšně studium v elektro oboru a nyní hledáte uplatnění?

V tom případě jste na správném místě, u nás Vás vše naučíme!

Náplň práce:

  • opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků
  • provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
  • vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
  • spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
Požadavky
  • vzdělání v oblasti elektro
  • vyhláška č. 50/1978 §5
  • praxe v oboru
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvěk na penzijní připojištění