ELEKTRIKÁŘ - ŠTĚTÍ - až 40 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-21-346171
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici elektrikáře nebo jste absolventem a hledáte si první práci? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti?

Pokud ano, tak nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:

  • preventivní údržba elektrických zařízení
  • opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky

Nástup: ihned

Lokalita: Štětí

Pracovní doba: 3 směnný provoz

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč/měs.

Požadavky
  • vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
  • vyhláška 50/78 Sb §6
  • předchozí praxe v technickém oboru výhodou
  • znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci
  • znalost AJ/NJ výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Roční bonus
  • Benefitní balíček v hodnotě 40 000 Kč/rok
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Finanční příspěvky při pracovním a životním jubileum,