ELEKTRIKÁŘ, stabilní práce v české firmě!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-9-399553-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50 §6 a vlastníte ŘP? Pak Vás rádi uvítáme v pracovním týmu, který zajišťuje provoz elektro stanic v Praze.

Náplň práce:

  • zajištění provozu stanic a rozvodných tepelných zařízení
  • jejich provozní údržba a opravy
  • vedení provozní evidence

Lokalita: Praha (Michle, Střížkov, Malešice, Třeboradice)

Směny: možnost výběru práce po-pá a nebo i víkendů.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, obratem se Vám ozveme.

Požadavky
  • platná vyhláška 50 §6
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 28 dnů dovolené
  • stravování ve výši 110 Kč /pracovní den, při 12 - hod. směně nárok na 2 stravenky/den (79 Kč příspěvek zaměstnavatele)
  • zvýhodněná nabídka elektřiny a plynu
  • cafeterie ve výši 30 000 Kč
  • příspěvek na svatbu a narození dítěte 6 000 Kč
  • výpomoc v době nemoci až 30 000 Kč ročně
  • nadstandardní péče o zdraví zaměstnanců a jejich blízkých
  • zvýhodněné volání O2 pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • možnost zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy)