ELEKTRIKÁŘ| MOST

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
34 500 - 43 700 Kč
Referenční číslo
8-9-375711
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Prostředí nového výrobního závodu, nejnovější technologie a fajn kolektiv Vás čeká na pracovní pozici ELEKTRIKÁŘ.

Co Vás bude čekat za úkoly na pozici elektrikář?

  • elektroúdržba výrobních zařízení
  • preventivní a prediktivní údržba
  • nastavování a optimalizace zařízení z pohledu elektro
  • podílení se na rozjezdu nových projektů
Požadavky

Jaká jsou naše očekávání:

  • SOU, ÚSO nebo SŠ vzdělání v oboru elektro, CNC stroje atpod.
  • zkušenost s údržbou strojů a zařízení z pohledu elektrikáře
  • alespoň 3 roky praxe ve výrobním podniku
  • základní znalost anglického jazyka vítána (ale není podmínkou)
  • osvědčení dle vyhlášky č. 50, §6, 7, 8
  • proaktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • ochota pracovat na směny
  • ochota učit se nové věci
  • odolnost vůči stresu
Benefity
  • stravenky
  • volnočasové poukázky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vitamíny