ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ - od 32 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-10-357224
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený elektrikář, rád byste pracoval na jednu směnu a lokalita Kunice je pro Vás dobře dostupná?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás na pozici ELEKTRIKÁŘE.

Náplň práce:

  • Provádění údržby na elektrozařízeních v celém výrobním závodě
  • Operativní odstraňování poruch na zařízeních
  • Respektování pravidel bezpečnosti práce a hygieny v potravinářském provozu
  • Aktivní účast na technických změnách za účelem inovací, vylepšení výrobních a podpůrných procesů ve spolupráci s nadřízeným a se zaměstnanci z jiných oddělení

Nástup: ihned

Lokalita: Kunice-Vidovice

Práce na jednu směnu a každý 2. a 4. týden držení pracovní pohotovosti.

Mzda: od 32 000 Kč/měs. + příplatky za držení pohotovosti a případné přesčasy

Požadavky
  • Vyhláška 50 §6 pro práci na elektrickém zařízení
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Flexibilita a pracovitost
Benefity
  • Dotované stravování v areálu - oběd pouze za 20 Kč
  • Sleva na nákup výrobků společnosti
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance