ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA, MĚŠICE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-9-347982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání elektrotechnického směru a také platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu? Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Náplň práce:

  • Kompletace výrobků (montáž ventilační, osvětlovací a klimatizační jednotky)
  • Práce s AKU vrtačkou
  • Kontrola kvality a balení výrobků

Lokalita: Měšice u Prahy

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs. (dle zkušeností)

Pracovní doba: pouze ranní směny - od 7:00 do 15:30

Požadavky
  • Vzdělání na úrovni SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Platná vyhláška č. 50/1978
  • Orientace na detail a manuální zručnost
Benefity
  • 1 000 Kč za plnou docházku
  • Roční bonusy
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • 1 týden dovolené navíc
  • Odměna za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
  • Flexipassy 500 Kč/kvartál