Electronic Design Leader | HW/SW | Automotive | Praha

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-30-344925
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený Elektro Designer s pokročilou znalostí HW i SW? Hledáte novou výzvu ve společnosti, která je špičkou na trhu? Pak neváhejte zaslat Váš životopis!

Mezinárodní automotive společnost hledá do svého rostoucího týmu kandidáta na pozici:

Electronic Design Leader

Popis práce:

  • Sledujete technickou dokumentaci integrity a kvality podle metodiky vývoje (Constant Innovation Policy - CIP)
  • Provádíte pravidelné schůzky s týmem výzkumu a vývoje a plánujte revize návrhu ve všech oblastech (SW, HW, SYS, FuSa)
  • Plánujete činnosti týmu (elektronického designu) a zajišťuje přiřazení správných zdrojů (lidé a vybavení)
  • Analyzujete dopad požadavků na změny (zákaznických a interních) a kontrolujte jejich implementaci
  • Máte na starosti správu konfigurace a dodávky produktu
  • Zajišťujete interní dodávky v definovaném rozpočtu, kvalitě a čase
  • Provádí technické vyjasnění u zákazníků a dodavatelů
  • Koordinujete víceúčelové týmy na více místech
Požadavky
  • Vysokoškolské nebo střední technické vzdělání
  • Seniorní zkušenosti s elektronickým nebo SW designem
  • Znalost environmentálních zkoušek
  • Týmový hráč
  • Výborná znalost AJ (komunikativní úroveň)
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu (velkou výhodou)
  • Znalost technických výkresů a mechanických zkoušek
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • jazykové vzdělávání v rámci podniku
  • odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • příjemné moderní pracoviště
  • podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zahraniční pracovní cesty
  • moderní pracoviště
  • setkáváte se