Ekonom/ka se znalostí programu POHODA

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
16-3-351608
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro menší společnost pečující o teplo domova hledáme posilu do týmu na pozici Ekonom/ka.

Co budete mít na starosti?

  • příprava a evidence dokladů k předání do externí účtárny, kontrola jejich správnosti
  • vedení pokladny, skladové evidence a inventarizace
  • příprava a zpracování podkladů pro měsíční a roční uzávěrky
  • správa neuhrazených pohledávek, zadávání platebních příkazů, rozdělování příslušných nákladů
  • zpracování podkladů pro mzdy, stravenky, cestovní příkazy
  • příprava finančních a ekonomických podkladů pro vedení společnosti
Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

  • praxi na obdobné pozici, částečnou znalost účetní problematiky
  • znalost a praxi v programu POHODA
  • znalost MS Excel
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci a zadaným úkolům
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout jako odměnu?

  • práci v centru Brna v týmu se dvěma kolegyněmi, se kterými si vzájemně pomáháte
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • možnost občasné práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • káva/čaj na pracovišti zdarma
  • vzdělávací kurzy/školení
  • bonusy/prémie